Technologia
Udogodnienia

Realizując projekt ENDORFINAFIT podjęliśmy współpracę z czołowymi markami rynku fitness, wellness i hotel & leisure.
Bazując na doświadczeniu własnym oraz naszych partnerów zadbaliśmy o każdy szczegół w kwestii udogodnień i technologii w naszym obiekcie.

 

Przywiązujemy uwagę do szczegółów.


UDOGODNIENIA

WIELE STREF, WIELE MOŻLIWOŚCI
Obiekt składa się z wielu stref z różnorodnym przeznaczeniem. W sumie 1000m2 powierzchni użytkowej.
Kompleksowe podejście do treningu, regeneracji, odnowy, żywienia oraz fizjoterapii z diagnostyką sprawia, że spełnimy najbardziej wyszukane oczekiwania naszych gości.
Każda ze stref treningowych wyposażona jest w sprzęt najwyższej jakości światowych marek, których staliśmy się partnerami na Polskę.
Starając się optymalnie podejść do zagadnienia zdrowego trybu życia proponujemy również usługi doradztwa żywieniowego oraz zdrowe produkty w naszym fit barze.

 

ELEKTRONICZNY SYSTEM STREFOWEJ KLIMATYZACJI I WENTYLACJI
Aby zapewnić komfort klientom zastosowano elektroniczny system strefowej klimatyzacji i wentylacji. System dostosowuje temperaturę w różnych częściach obiektu w zależności od jego przeznaczenia.

 

PARKING
Dysponujemy dużą przestrzenią parkingową, co jest znacznym udogodnieniem dla naszych Gości.

 

ŁAZIENKI
Każda strefa posiada w pełni wyposażone łazienki.

 

PRYSZNICE
Kompletnie wyposażone prysznice.
Specjalne dodatkowe udogodnienia dla Pań – urządzenia kosmetyczne do włosów – suszarki i prostownice profesjonalnych marek.

 

KOSMETYKI I GALANTERIA

Dbając o wygodę i komfort Gości posiadamy w sprzedaży oraz udostępniamy:

 • przyjemne ręczniki hotelowe klasy premium i standard;
 • klapki do strefy odnowy i strefy mokrej;
 • komfortowe szlafroki;
 • indywidualna linia kosmetyków do kąpieli dla kobiet i mężczyzn.

 

ODNOWA, REGENERACJA I ASPEKTY MEDYCZNE
Strefa odnowy, regeneracji i rehabilitacji stanowi ważny element całego projektu Endorfinafit. Zastosowaliśmy tutaj innowacyjne rozwiązania, prototypy najnowszych urządzeń medycznych i odnowy. Dzięki wyposażeniu o charakterze medycznym, przetestowanym klinicznie, możemy zapewnić profesjonalną i rzetelną usługę najwyższej jakości.

 

FIT BAR
Chcielibyśmy, aby to miejsce było również miejscem przyjemnych spotkań . Staraliśmy się zaprojektować FIT BAR tak, aby wygodne kanapy, przytulny i stylowy charakter aranżacji zapraszał naszych Gości na nieco dłuższą chwilę.
Zdrowy tryb życia to dla nas ruch, umysł i odżywianie. Dlatego w naszym FIT BAR mamy smaczne i zdrowe propozycje różnych przekąsek, deserów, posiłków, soków i koktajli.
Można też miło spędzić czas przy przepysznej kawie i ciekawych wariacjach miłośników herbacianych trunków.
Zadbaliśmy również o dobrze wyposażony dział suplementacji treningowej.

 

WIRTUALNY PORTFEL
Nasi klienci posiadają wirtualny portfel, który w każdej chwili mogą doładować.
Dzięki temu mogą swobodnie korzystać z fit baru nie obawiając się o brak gotówki lub własnej karty płatniczej.

 

OŚWIETLENIE
Światło wpływa na nasz nastrój, zachowanie i poziom koncentracji. Dlatego zaprojektowano specjalne oświetlenie LED najbardziej zbliżone do odczucia światła naturalnie dziennego oraz z odpowiednim wskaźnikiem oddawania barw. Ilość, moc oraz temperatura barwy oświetlenia została dobrana tak, aby światło było równomiernie rozproszone po całym pomieszczeniu i pozytywnie nastawiało wszystkich, niezależnie od pogody na zewnątrz. Nie zabrakło również kilku atrakcji związanych ze światłem.

 

SYSTEM AUDIO
Dźwięk, to drugi obok światła, czynnik bardzo wpływający na nasz organizm i jakość życia.
Kwestie akustyki wnętrz oraz nagłośnienia zostały potraktowane w sposób absolutnie priorytetowy i bezkompromisowy. W takim obiekcie z takimi wymaganiami najtrudniejsza była integracja wszystkich systemów, tak, aby tworzyły jeden doskonale funkcjonujący organizm. Dla tej realizacji zaangażowano wysoko wykwalifikowaną ekipę specjalizującą się w realizacjach obiektów studyjnych i organizowaniu prestiżowych imprez muzycznych.
Całe przedsięwzięcie, polegało na przygotowaniu projektu, konsultacjach, złożonej instalacji ponad 60-ciu różnych głośników, testowych uruchomieniach i w końcu strojeniu systemu audio dla różnych stref i pomieszczeń w Endorfinie.

Efekt: czysty dźwięk o równym poziomie nasilenia w przestrzeni, kilka stref muzycznych w obiekcie.
Każda z sal treningowych posiada niezależny system audio z miejscem sterowania w szafach rack z najnowszej generacji wzmacniaczami ElectroVoice, konsolami mikserskimi, zestawami mikroportów mikrofonowych do prowadzenia zajęć.

 

TECHNOLOGIE

Komfort, bezpieczeństwo i nowe możliwości to cechy, które chcieliśmy zapewnić korzystającym z usług w naszym obiekcie.

Budynek posiada elektroniczny system strefowej klimatyzacji i wentylacji.

 • Profesjonalne urządzenia i maszyny najlepszych światowych marek są naszą wizytówką. Będąc partnerami takich marek jak:

  zobowiązuje do zachowania najwyższych standardów i optymalnego użytkowania urządzeń technicznych i treningowych.
 • Dbałość o szczegóły zaprowadziła nas do zastosowania specjalnych podłóg w różnych strefach.
 • Regulowane i dobrane oświetlenie LED w różnych pomieszczeniach pozwala na indywidualne dostosowanie do charakteru treningu.
 • Różne strefy muzyczne są kolejnym udogodnieniem i przyjemnym wyróżnieniem dla naszych klientów.

 

Strefa Cardio
Powierzchnia cardio to miejsce gdzie połączyliśmy sprawdzone rozwiązania z najnowszą technologią. Specjalistyczne i unikatowe urządzenia oraz rozwiązania, które trudno znaleźć gdziekolwiek, stanowią o wyjątkowości tego miejsca.
Dodatki w postaci konsoli na bieżniach, programy indywidualne i grupowe, pełna analityka treningów to standardy w naszym klubie.
Znajdą tu Państwo komfortowe i funkcjonalne urządzenia zarówno do treningów cardio, jak i relaksacyjnego odpoczynku o minimalnym poziomie aktywności.

 

Strefa maszyn Izotonicznych + Strefa maszyn wolnych ciężarów + Strefa funkcjonalna
Strefy te wyposażone są w najwyższej jakości maszyny GYM80 - niemiecka marka występująca w najlepszych klubach w Europie. Biomechanika, funkcjonalność i estetyka urządzeń na najwyższym poziomie to ważny atut. Strefy te to miejsce dla najbardziej wymagających i doświadczonych trenujących osób. Jest również miejsce dla osób zaczynających przygodę ze sportem jak dla tych, które preferują odmienny tryb aktywności.
Mnogość rozwiązań, urządzeń, przyrządów powoduje, że każdy znajdzie indywidualny tryb treningowy dla siebie. Odpowiednia przestrzeń i Ilość przyrządów daje pełny komfort warunków różnorodnego treningu.

 

Strefa fitness
Duża, klimatyzowana, a przede wszystkich nowoczesna, sala do ćwiczeń zapewni jakość i komfort uczestników zajęć grupowych i indywidualnych. Zadbaliśmy o liczne atrakcje i udogodnienia wyposażając sale w przyrządy, których nie spotkacie Państwo w innych miejscach. Największa ilość sprzętu na sali fitness i profesjonalna kadra są fundamentem udanych treningów.
Wszystkie sale posiadają specjalnie zaprojektowane studyjne nagłośnienie audio dopasowane do aktywności. Dzięki temu podczas zajęć otula nas krystalicznie czysta barwa  i najwyższa jakość dźwięku.
Zadbaliśmy również o atmosferę wizualną, montując specjalne oświetlenie o różnych barwach. Dzięki temu możemy stworzyć nastrój wybuchowej energii dla mocnych zajęć oraz spokoju i relaksu dla zajęć odprężających i uspokajających.

 

Strefa rowerowa
Będąc partnerem marek ICG i TOMAHAWK musieliśmy przygotować się na najwyższe standardy i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.
Jesteśmy niespotykanym i wyjątkowym klubem posiadającym tak pełne wyposażenie o takich rozwiązaniach technologicznych strefy rowerowej.
Strefę rowerową wyposażyliśmy w najnowszej generacji rowery TOMAHAWK IC7 z komputerami pokładowymi, bezpośrednim miernikiem mocy z dokładnością pomiaru +/-1%, możliwością treningów indywidualnych i grupowych, systemem coach by color, i wiele innych.
To nam nie wystarczyło i poszliśmy o krok dalej instalując system MYRIDE, który pozwoli pracować indywidualnie i w grupie profesjonalnym trenerom, zarówno z początkującymi jak również z zawodowymi sportowcami.
Dzięki takiemu zapleczu sprzętowemu mamy możliwość prowadzić:

 • typowe zajęcia rekreacyjne
 • profesjonalne zajęcia treningowe z ukierunkowaniem
 • testy wytrzymałości i wydolności
 • monitorowanie przebiegu oraz analizą treningu
 • utrzymać indywidualny charakter każdego uczestnika
 • wizualizacje treningowe oraz trener wirtualny
 • możliwość monitorowania organizmu podczas treningu


Strefa odnowy Endorfina Med
Strefa odnowy Endorfina Med skupia się na czterech profilach, do których została przygotowana poprzez:
wyposażenie w najnowocześniejsze urządzenia medyczne, testowane klinicznie
odpowiednią aranżację wnętrz, atrakcyjną i przyjazną dla użytkowników
innowacyjne rozwiązania technologiczne i nowe pomysły
przyjazną i wyspecjalizowaną kadrę

 

Profile Endorfina Med to :
1. profil odnowy:

 • specjalnie projektowana sauna z drewna strefy równikowej Afryki, Abachi z udogodnieniami w strefie relaksu i zabiegami saunowymi
 • gabinet masażu klasycznego z wykorzystaniem najlepszej jakości sprzętu i udogodnieniem dla klienta
 • gabinet automatycznego roll masażu w klimatycznie zaaranżowanym otoczeniu

 

2. profil konsultacji i diagnostyki:

 • możliwość konsultacji z trenerem lub fizjoterapeutą
 • możliwość diagnostyki ciała na urządzeniach medycznych

 

3. profil terapii i regeneracji:

 • gabinet masażu sportowego i klasycznego
 • dobrze wyposażony gabinet indywidualnych zajęć fizjoterapii
 • gabinet zabiegów falą uderzeniową z zastosowaniem najnowszej generacji urządzeniem medycznym
 • gabinet masażu wodnego specjalnie zaprojektowanym urządzeniem hydro

 

Zaspokoimy potrzeby osób dbających o sylwetkę, dobrą formę fizyczną, przygotowujących się do startów czy sezonu sportowego. Spełnimy oczekiwania klientów szukających regeneracji zdrowotnej, zmagających się z problemami nadwagi i ograniczeniami ruchu.


Jesteśmy także dla tych, którzy chcą po prostu wesoło, mniej lub bardziej aktywnie spędzić czas.