VULCANO

Zabieg odnowy VULCANO
Zabieg łączący manualny masaż tkanek miękkich, głębokich pleców i nóg, rozgrzewającym, odświeżającym i wzmacniającym naturalnym olejem, z masażem gorącymi kamieniami.

Kamienie, używane w drugiej części zabiegu, są pozyskiwane ze specjalnie selekcjonowanych obszarów dużej aktywności wulkanicznej, a zarazem czystych ekologicznie (np. Hawaje, Bali).

Cały zabieg wpływa na rozszerzanie się naczyń krwionośnych, a co za tym idzie, zwiększa przepływ krwi przez mięśnie, przyspieszając dostarczanie substancji odżywczych i równocześnie powoduje sprawniejsze wydalanie produktów przemiany materii.
Korzuści: ułatwia oddychanie skórne, poprawia odżywianie skóry, przyspiesza obieg krwi i limfy w naczyniach skórnych, poprawia jej elastyczność i jędrność, a co za tym idzie wygląd pomaga zwalczać cellulit, zwiększa zdolność mięśni do pracy, regeneruje po długotrwałym wysiłku fizycznym, zmniejszając opór krwi w tętnicach ułatwia pracę serca.
Masaż tkanek miękkich z masażem kamieniami jest zabiegiem doskonale uzupełniającym kompleksowe działanie fizjoterapeutyczne, którego zadaniem jest przywrócenie sprawności uszkodzonych narządów oraz regenerującymi skórę.


Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża, zmiany nowotworowe, stany zapalne i alergiczne skóry, stany zakaźne skóry, stany gorączkowe i zapalne, ciężkie wady serca, inne poważne schorzenia wymagające konsultacji lekarskiej.
Czas: do 60 min

 

 

Endorfina FIT & MED

Nowoczesne Centrum Rehabilitacji Odnowy i Sportu

Tel: 513 716 202

Rezerwacja

--> Jeśli chcesz telefonicznie zarezerwować to zadzwoń, wybierz termin, opłać za pomcą BLIK.

      lub osobiście na miejscu podczas wizyty. 

 

 ⇒ Wróć do Listy ODNOWA & SPA ⊗

 

 

maderoterapia. kolumbiana. rytuał. masaż. spa. odnowa. elbląg.